NOVÉ 5ks FR-4 Univerzální oboustranné Prototyp PCB Deska 7cm x 9cm Modul

  • Recenze
  • Skladem
145.38 Kč 103.22 Kč

Štítky: deska tisk, měď perfboard, arduino radar, pcb bloky double, oboustrannou desku, rada obvodu, vga port, blank board, oboustranné prototyp pcb, pcb.

{infomodule}

Specifikace: Sítě : o 0,1" (2,54 mm) Tloušťka : 1,6 mm(5ks) průměr Otvoru : cca 0.9 mm, Materiál : FR-4 (skelné vlákno) Všechny otvory jsou umístěny přes Obě strany jsou totožné Rozměr : 70 x 90 mm (2.76" x3.54" ), Otvor : 26 x 31=802 Díra obsah Balení: 5 x oboustranné prototyp PCB deska

Vezměte prosím na vědomí, že kupující je odpovědný za všechny další poplatky, makléřské poplatky, a es pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.


  • Značka: TMOEC
  • Původ: KN(Původu)