10ks 80-Nový HUAWEI HG8010 1FE GPON EPON Terminálu ONU Huawei ont FTTH fiberhome z druhé ruky modem anglický Jazyk ONT

  • Recenze
  • Skladem
2 443.06 Kč 1 245.93 Kč

Štítky: vsol olt, epon, gpon onu, f660, gpon ont, ftth nástroj, čest, onu, velký řezák, pasivní člověk.

Překvapení Na Uvítanou! →Sledujte nás pro prioritní doručení a získat nejnovější nabídky,Klikněte na naše dary.

APLIKACE platby vychutnat "1% sleva navíc" překvapení!

10ks 80-Nový HUAWEI HG8010 1FE GPON EPON Terminálu ONU Huawei ont FTTH fiberhome z druhé ruky modem anglický Jazyk ONT

Přehled PRODUKTU

Datum Výroby: HUAWEI HG8010 1FE , dávkovaný vyrobené v Číně (z druhé ruky )

Za normálních okolností , ONU se systémem stablely mnoho let bez problému.

Toto ONU vzhled je kolem 80% nový (Téměř nové ), funkce naprosto běžné a dostupné.Pokud jste mysli vzhled , pls kontaktujte nás a vydělat více potvrzení.

Testování bude dělat znovu pro Potvrzení funkce OK před balením a dodáním.

Jakýkoliv problém s kvalitou produktu, funkce sama o sobě, jak jste obdrželi, obraťte se na nás pro bezplatnou výměnu.

Pro Napájecí adaptér , pls kontaktujte nás pro US/EU/UK typ potvrzení.

Huawei FTTH Více Modelů

Huawei ONT EPON

HG8010 EPON ONT, 1*LAN anglicky Firmware

HG8310 EPON ONT, 1*LAN anglicky Firmware

HG8110 EPON ONT, 1*LAN+1*Voice angličtina Firmware

HG8120 EPON ONT, 2*LAN+1*Voice angličtina Firmware

HG8240 EPON ONT, 4*LAN+2*Voice angličtina Firmware

HG8346R EPON ONT, 4*LAN+2*Voice+WI-fi anglický Firmware

HG8245 EPON ONT, 4*LAN+2*Voice+WI-fi anglický Firmware

Huawei GPON ONT

HG8310M GPON ONT, 1*LAN anglicky Firmware

HG8010/HG8010C GPON ONT, 1*LAN anglicky Firmware

HG8311/HG8110/HG8110F GPON ONT, 1*LAN+1*VOICE angličtina Firmware SIP

HG8120C/HG8120F/HG8120/HG8321/HG8321R GPON ONT, 2LAN+VOICE angličtina Firmware SIP

HG8340M/HG8540/HG8040 GPON ONT, 4FE anglicky Firmware SIP

HG8342/HG8342R/HG8342M/HG8240 GPON ONT, 4FE+2VOICE anglicky Firmware SIP

HG8240/HG8240H GPON ONT, 4GE+2VOICE anglicky Firmware SIP

HG8345R interní anténa GPON ONT, 4FE+WIFI (interní anténa)angličtina Firmware SIP

HG8345R externí anténa GPON ONT, 4FE+WI-fi (externí anténa)angličtina Firmware SIP

HG8546M GPON ONT, 1GE+3FE+VOICE+WI-fi, anglicky Firmware SIP

HG8346M/HG8245A/HG8346R GPON ONT, 4FE+2VOICE+WIFI (interní anténa)angličtina Firmware SIP

HG8346R externí anténa GPON ONT, 4FE+2VOICE+WI-fi (externí anténa)angličtina Firmware SIP

HG8245C2 GPON ONT, 2GE+2FE+2VOICE+WIFI anglicky Firmware SIP

HG8245 externí anténa GPON ONT, 4GE+2VOICE+WI-fi ( externí anténa)černá barva anglické SIP

HG8245H GPON ONT, 4GE+2VOICE+WIFI anglicky Firmware SIP ONT

HG8247 GPON/EPON ONT, 4GE+2VOICE+WIFI+CATV anglicky Firmware SIP

Huawei Most+Voice ONT

HG8110F GPON/EPON ONT, 1POTS+1FE anglicky Firmware

HG8120F GPON/EPON ONT, 1POTS+2FE anglicky Firmware

HG8240F GPON/EPON ONT, 2POTS+4FE anglicky Firmware

HG8311 GPON ONT, 1POTS+1FE anglicky Firmware

HG8321 GPON ONT, 1POTS+2FE anglicky Firmware

HG8342M GPON/EPON ONT, 2POTS+4FE anglicky Firmware

HG8541 GPON ONT, 1POTS+4FE anglicky Firmware

HG8010H GPON ONT, 1GE anglicky Firmware

HG8040F GPON/EPON ONT, 4GE anglicky Firmware

HG8310M GPON ONT, 1GE anglicky Firmware SIP

Huawei FTTH Aplikace

Rozdíl Mezi Gpon a Epon?

1. EPON a GPON přijmout odlišné standardy.To může být říkal, že GPON je pokročilejší bod, který může přenášet větší šířku pásma a může přinést více uživatelů, než EPON.GPON pochází z počátku APON\BPON technologie optické vlákno komunikace, a vyvinuta je z toho, ATM, frame formát se používá pro přenos kódu proud.E z EPON odkazuje na propojení Ethernet, takže když EPON se narodil, bylo nutné, aby bylo možné přímo a bez problémů připojit na Internet, takže kód proud EPON následuje formát rámce Ethernet.Samozřejmě, že v zájmu přizpůsobení k přenosu na optické vlákno, vrstva EPON-definovaný formát rám je zabalen mimo rámec Ethernetu formát rámce.

2. V EPON standard IEEE je 802.3 ah.Základní princip IEEE je formulace EPON standard je pokusit se sjednotit EPON v rámci 802.3 architektury, a minimalizovat rozšíření standardní Ethernet MAC protokolu.

3. Na GPON standard ITU-TG.984 série norem.Složení GPON standard bere v úvahu podpora pro tradiční TDM služby, a pokračuje, aby přijaly 125ms pevná konstrukce rámu pro udržení 8K načasování kontinuitu.Za účelem podpory více protokolů, jako je ATM, GPON definoval nové zapouzdření struktury GEM: GPONEncapsulaTIonMethod.Můžete míchat a zapouzdření dat z BANKOMATU a další protokoly do rámy.

4. Pokud jde o aplikace, GPON má větší šířku pásma, než EPON.Své služby nosnost je více efektivní, a jeho optické rozdělení schopnost je silnější.To může přenášet větší šířku pásma služby a dosáhnout více uživatelský přístup.To platí více pozornosti na multi-service a QoS záruku, ale je to Složitější, to způsobí, že jeho cena bude vyšší než EPON, ale rozsáhlé nasazení GPON technologie, náklady rozdíl mezi GPON a EPON se postupně zmenšuje.

5. GPON a EPON zásobníku protokolu srovnání

EPON a GPON mají své vlastní zásluhy.GPON je lepší, aby EPON, pokud jde o ukazatele výkonnosti.Nicméně, EPON má výhody v čas a náklady.GPON je dohánějí.Těšíme se na budoucnost širokopásmového přístupu na trh, nemusí být tím, kým nahradí jiní.To by mělo být koexistence a doplňkovosti.Pro zákazníky s vysokou šířku pásma, multi-service, QoS a bezpečnostní požadavky, a ATM technologie jako páteřní síť, GPON bude vhodnější.Tak pro skupiny zákazníků, které jsou cenově citlivé, QoS a bezpečnost nejsou vysoké, EPON se stala dominantní.

PON FTTH Řešení

FTTH, fiber-to-the-home, používá vlákno jako přenosové médium poskytnout uživatelům s vyšší šířkou pásma, aby splňovaly různorodé hlasové, video a datové služby potřebuje.To bude postupně nahradit jiné měděný kabel technologiemi.PON (Pasivní Optické Sítě) se vztahuje k pasivní zařízení z centrální kanceláře, aby uživatel konce, aniž by nějaké aktivní zařízení.Tato technologie je uznávána jako nejlepší FTTH přístupové technologie v průmyslu, protože jeho vysoké šířky pásma a stability sítě. , Pohodlné řízení a údržba, nízké náklady a další výhody, byla jednomyslně uznána velkých operátorů po celém světě, a je v současné době preferovaným řešením pro přístupové sítě.


  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Velikost: ONT
  • Aplikace: FTTB FTTH FTTX Sítě
  • Kompatibilní: Ciena
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Značka: Joinwit
  • Certifikace: EPA
  • Napájení: EU, USA, UK, AU,
  • Číslo Modelu: HG8010H
  • Původ: KN(Původu)