Taktické M1911 Červené, Zelené Vláken Optických Přední A Zadní Pohled Na Novak Cut 1911 5"" V 9MM & .40 S&W., .270/.450 Glock Pistole Lov

  • Recenze
  • Skladem
525.87 Kč 394.40 Kč

Štítky: pbs, ar15 m4, dot zbraň, pistole m1911, glock rail, 9mm kulka, Glock 19, rifl rozsah, spodní lišta, auto glock.

Taktické M1911 Červené, Zelené Vláken Optických Přední A Zadní Pohled Na Novak Cut 1911 5"" V 9MM & .40 S&W., .270/.450 Glock Pistole Lov

Vlastnosti: 100% zbrusu nové a kvalitní. Fiberoptic prvky soustředit okolní světlo a jsou ideální pro světlé prostředí.(Není vhodný pro tmavé prostředí ). Rozměr: 0,65 X 3,55 X 4.95 cm. Typ: fiber Přední/Zadní, bez TRITIA Velikost povrchová úprava: HODÍ NOVAK CUT .270/.450. HODÍ NOVAK CUT 1911 5" V 9MM & .40 S&W. Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Prosím, dovolte malou velikost chyba vzhledem k různé ruční měření.

Seznam Balíčků:

Vláknové optiky

X 1

Poznámka: NE Retail Box. Bezpečně zabalené v Bublinkové Tašky.

Dodací Podmínky

Jsme Loď na celém Světě.

Máme loď na alipay potvrdil adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v alipay je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit.

Položky budou rozeslány Leteckou poštou do 24 až 48 obchodních hodin po zúčtovány platby (kromě víkendu a dovolené).

Čas příjezdu (odhad):

* Spojené Státy americké/Velká Británie/Austrálie/Kanada:14-21 pracovních dnů(18 až 29 let dny).

* Německo/Francie/Španělsko/Východní Evropa:18-25 pracovních dnů(24-35 dnů).

* Ostatní země:25-35 pracovních dnů(35-49 dnů).

Dodací doba je pouze odhadovaná a není zaručena. Pokud ne, získat položku po 60 dnech , prosím, kontaktujte nás pro řešení.

Pro hromadné nákupy hmotnosti nad 2 kg, můžeme nabídnout EXPRESNÍ způsob, jak je uvedeno níže:

EMS obvykle trvá 7-10 pracovních dní, aby se dospělo.

DHL, UPS, FedEx, TNT obvykle trvá 5-8 pracovních dní, aby se dospělo.

Způsob Platby

Přijímáme Alipay. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Nejlepší způsob, jak je přímý on-line platby, můžete si sami zvolit. Pokud chcete, aby ostatní platební podmínky, dejte nám prosím vědět, než si místo pořadí.

Platba musí být doručena do 7 pracovních dnů po objednávce, nebo bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému.

Pokud jste koupili více předmětů ode mě, můžete mi poslat jednu platbu za všechny položky, místo placení za nimi individuálně. Když kliknete na tlačítko Zaplatit Nyní, systém bude automaticky určit, zda jsou jiné položky, které jste zakoupili od nás a bude kombinovat pro vaši kontrolu.

Návrat Politiky

Všechny prodeje jsou považovány za konečné.

Pokud zboží, které jste obdrželi, je vadné nebo poškozené v dlouhodobém tranzitu, prosím, kontaktujte nás svobodně. My vám uspokojivé řešení ASAP.

Pokud jiný důvod, chcete doručit ji zpět k nám, budete zodpovědný za vrácení expediční poplatek a my vám pošleme náhradní po obdržení vráceného zboží.

Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU obdržení vaší vymazány úplného zaplacení. Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržení.

Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit NÍZKÉ DSR (MÉNĚ než PĚT HVĚZDIČEK) nebo Neutrální/Negativní zpětnou Vazbu. Obraťte se na nás pro řešení kdykoliv. Budeme se snažit, nejlépe, aby vám nejlepší řešení co NEJDŘÍVE. Prosím, být jisti, s námi.

Vážné Kupující Pouze! Prosím, místo aby pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami.

Kontaktujte Nás

E-mail/www.psivakci.cz zpráva je prioritou náš zákaznický servis..

Pokud se nechcete dostat odpověď během 1-2 pracovních dnů, prosím, zkontrolujte, zda vaše Mých Zpráv v případě vašeho poskytovatele e-mailu, má příliš agresivní spam filtr, blokování www.psivakci.cz je e-maily. Prosím, napište nám ZNOVU.


  • Číslo Modelu: vláknové optiky
  • Typ: vlákno Přední/Zadní, bez TRITIA
  • HODÍ NOVAK CUT .270/.450.: HODÍ NOVAK CUT 1911 5" V 9MM & .40 S&W.
  • Rozměr: o 0,65 X 3,55 X 4.95 cm.
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: SURIEEN