Doprava zdarma 178F vstřikovací čerpadlo a trysky spolu vstřikovací čerpadlo a trysky prodávat za kipor, kama diesel motor

  • Recenze
  • Skladem
1 246.14 Kč 872.30 Kč

Štítky: 186f, yanmar l100, km2v80, lanos palivového čerpadla, ig2000, diesel generátor vstřikovače, tričko kama sutra, 186fa, ud 186f dieselový motor díly, kipor diesel motor 186f.

Doprava zdarma 178F vstřikovací čerpadlo a trysky spolu vstřikovací čerpadlo a trysky prodat oblek pro kipor, kama diesel motor 2KS/1LOT=1KS Vstřikovací čerpadlo +1KS VSTŘIKOVAČE S Tryskou

Vážení Zákazníci,

Díky za vaši pozornost!

Zde jsou některé body, musíme ukázat před provedením objednávky:

1 . China Post je levné, ale bude trvat tak dlouhou dobu, dokonce i měsíců. Proto, prosím, zkuste použít DHL nebo Fedex, pokud potřebujete část naléhavé.

2 . Protože speciální produkty, které prodáváme, to není snadné pro některé lidi potvrdit, které části je vhodné.

Zde je jeden způsob, jak se odkazovat na (Jen pro referenci, prosím, kontaktujte, jak získat pomoc, pokud si nejste jisti, jestli to sedí) :

O doručení

1. Pokud jste v Brazílii, Argentině , Chile, Turecko, uveďte, prosím, vaše CNPJ / CPF / dič li poslat prostřednictvím DHL/Fedex/UPS/TNT, nebo budeme změnit způsob dopravy EMS bez informování.

2. Pokud jste v Rusku , uveďte, prosím, vaše celé jméno .

3. Prostřednictvím DHL/Fedex/UPS/TNT, tam bude poplatek $45 pokud je vaše adresa je vzdálené jeden , budeme chang je EMS, pokud nechcete platit vzdálená adresa dodatečných nákladů. (China Post Air Pozemku, pokud není EMS do své země )

4. Jsme nadějný položky jsou stejné, jak je popsáno, ale máme právo změnit neutrální balení bez loga, které by mohlo být odlišné, jak se zdá na fotkách. Nebo tam může být vysoké DANĚ budete muset zaplatit.

5. V případě, že zásilka je nepodařilo dodané od špatně, nebo chybí potřebné informace o dopravě, nebo nechcete dělat celní odbavení, budeme nenese žádnou odpovědnost.


  • 1: Auto díly, vstřikování paliva 178F injekce pump178F vstřikovače
  • Typ Materiálu: 178F vstřikovací čerpadlo 178 F vstřikovače vstřikovací trysky 186F
  • Položka Délka: FUEL INJECTOR NOZZLE 178F
  • Značka: PUOU
  • 2: Vstřikování PALIVA/ vstřikovací 178F