8 Portů 6+2 PoE Injektor Napájení Přes RJ45 Ethernet bez napájecího Adaptéru Rodinné Sítě Systému 10/100M

  • Recenze
  • Skladem
213.09 Kč 164.08 Kč

Štítky: konektor rj45, krimpovací rj 45, 36x, pozadí pro narozeniny, večírek, poe, injector poe, síťový přepínač, ethernet gigabit switch, bílý přepínač ethernet, rcm.

8 Porty PoE Switch 6+2 POE, 10/100M Ethernet Napájení Přes bez Napájecí Adaptér pro Kamery

Funkce:

1. 6 10/100M sítě port, pomocí RJ45 rozhraní (přístup) 2ks 10/100M port RJ45 rozhraní (uplink).

2. Je aplikován v průmyslové řízení, slabé sítě, systémové integrace projektu, LAN je postaven rychle, a Ethernet rozvoj.

3. Sledování, poplach, vysílání, vchod stráž, video intercom, parkoviště, provoz, výkon, a další síťové digitální slabé aktuální systémové inženýrství.

Specifikace:

Model: GL-AD6F-2C

Standard: IEEE 802.3/IEEE 802.3 U/IEEE 802.3 z/IEEE 802.3 x/IEEE 802.1 P ANSI/IEEE STD 802.3 10/100M Adaptivní

Dohoda: mechanizmu csma / CD, TCP / IP

Kabely: nestíněné kroucené dvoulinky (UTP), nebo stíněné kroucené dvoulinky (STP), CAT 5 a Cat6 kategorií, maximální délka 100m

Optický kabel: optická vlnová délka: 850nm / 1310nm / 1550nm

Jednotný režim, jediné vlákno: 25-120 KM

Single mode dvakrát vlákniny: 25-120 KM

Port: 6ks 10/100M přístup k Internetu pomocí konektoru RJ45 připojení pro dvě 10/100M, přístup na Internet, konektor RJ45 (uplink).

Sítě pořadí: 4 čipy 100M 1 oranžová bílá 2 Oranžová 3 Zelená bílá 6 zelená

POE mode: 3-8 porty podporují omezený POE non-protokol napájení 4 Modrá 5 modrá bílá moc pozitivní (+), 7 Hnědá Bílá 8 Hnědá negativní (-), je třeba použít s kabelem oddělovač

Připojení a režim přenosu: 100M čistý elektrický hybrid power

Uplink přenosu: 100M RJ45, přístup na Internet

Flow control: plně duplexní 1EEE802.3x flow control; poloviční duplex zpět tlaku, řízení toku.

Režim přenosu: store and forward

Výměna úrovně: 2 úrovně

Poté, šířka pásma: 1G

MAC adresa formát: 4K

MAC adresa výzkum: automatické aktualizace

Zpoždění rychlost: 9.6 nás

BER: Poznámka:

Prosím, dovolte 1-3cm liší vzhledem k ruční měření.

V důsledku různých zobrazení a různých světlo, obraz se nemusí zobrazovat skutečnou barvu položky. Díky za pochopení.

1 x PoE

1 x Uživatelská Příručka

Platba:

Rychlá Doprava:


  • Značka: ALLOYSEED
  • Typ Přepínače: Ethernet
  • VLAN: /
  • Přenosová Rychlost: 10/100Mbps
  • Spínací Schopnost: /
  • Režim komunikace: Full-Duplex & Half-Duplex
  • Počet Rozhraní: 7
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Balíček: Ano
  • Číslo Modelu: 8 Portů PoE
  • Funkce: poe