ABEDOE Peníze Box Elektronické Piggy Bank ATM Hesla, Hotovost, Mince, Úspory Box BANKOMAT, Banka, Trezor Automatické Uložení Bankovek Dárek

  • Recenze
  • Skladem
533.14 Kč 346.63 Kč

Štítky: banka prasátko, bankovní vklad, zlaté peníze, bankomat mini, box bezpečný, bankomat, bankomat zámek, 2 cent mince, bankovky kniha, pos pokladny.

Vlastnosti: 2 v 1 funkce: ukládání peněz box a password safe box. Jedinečné banky, které pomůže nejen vaše děti ušetřit peníze, ale také poskytnout spoustu zábavy! Dva zvuku přepínatelné: pípnutí zvuk a hlas řádku. Automatické Válcování Bankovek: Dát své papírové peníze do role slot, a to bude automaticky valit peníze do krabice. K dispozici je také mince slot na horní straně krabice, za předpokladu, že pro uložení všech druhů mincí. Password Safe Box: Udělej si svůj "majetek" více pojištění, je třeba zadat 4 počet hesel, když otevřete okno, dveře, bezpečnější a pohodlnější, ne více, aby se peníze z malý spodní otvor. Heslo je podporován nastavit, jak se vám líbí. Tam je varovný zvuk při otevření dveří na dlouhou dobu, a to bude automaticky zamknout, když zavřel. Ochrana životního prostředí Materiál: Vyrobeno z odolného ABS a elektronické komponenty, napájení 3*AAA baterie (není součástí balení). Velká Kapacita: Naměřené 8.5*12*11.5 cm / 3.3*4.7*4.5" uvnitř velikost, velký prostor, a to nejen může ušetřit peníze, ale také může ušetřit nějaké tajemství malé věci, nebo hračky. Jak používat: Zadejte čtyřmístné heslo (výchozí je 0000), zelená světla, pak otočte knoflíkem ve směru hodinových ručiček, aby otevřel dveře. Pokud zadáte chybné heslo, červené světlo se rozsvítí. Jak Změnit Heslo: Zadejte výchozí heslo 0000, otevřete okno a držte tlačítko * vstup pro heslo, které chcete změnit # end (v 15). Pokud jste zapomněli své heslo, můžete si vzít z baterie, po 10min můžete obnovit výchozí tovární heslo je 0000. Poznámka: 1. Při přepnutí na hlasový pokyn, prosím, zadejte další heslo, číslo po hlasové řádku, jinak úspora box nemůže rozpoznat počet zadání.

2. Pokud zařízení nelze vrátit peníze, otevřít dveře, rozmetat stroj, jemné malé bílé zařízení, pak použijte šroubovák k míchejte ji po dobu několika kolech.

Specifikace: Roll Slot Šířka 8.6 cm/ 3.4" Mince Slot Šířka 3,8 cm / 1.5" Uvnitř Velikost 8.5*12*11.5 cm / 3.3*4.7*4.5" (L*W*H) Velikost 13.2*13.8*19.2 cm / 5.2*5.4*7.5" (L*W*H) Čistá Hmotnost 0,56 kg / 20oz Balíček 1*úsporu Peněz box 1*šroubovák 1*anglický a Čínský uživatelská příručka

1*Balíček box


  • Materiál: ABS
  • Značka: ABEDOE
  • Číslo Modelu: Peníze box
  • Tvar: Obdélník
  • Původ: KN(Původu)