Fialové Baletní Tutu Ženy Květinová Víla Princezna Balerína Baletní kostýmy Palačinka talíř tutus Růžové profesionální baletní šaty

  • Recenze
  • Skladem
4 880.72 Kč

Štítky: sukně tutu ženy, baletní trikot žena, palačinky pancake maker, baletní tutu praxi, balerína šaty, balet profesionální tutu, balet, sukně tutu, trikot žena, balet tutu.

210 / kus /lot 1 239 / kus /lot 1 190 / ks /lot 1 73 / kus /lot 1 240 / kus /lot 1

Upřímně nábor agent distributoři ze všech zemí,jsme schopni poskytnout vám více konkurenceschopnou cenu.

Materiál: Hladké strečové tkaniny a polyesteru tělo. Sukně: 10 vrstev tyly.

Role: Šípková Růženka,La esmeralda,Cukrové plum víly,Bílé labutí jezero,Don Quijote,Coppelia,Louskáček,Gamzatti,Raymondě,La Corsaire Víla Panenku.

Všechny profesionální baletní kostýmy jsou vyrobeny na zakázku.Pokud všechny velikosti za předpokladu, nesedí,vyberte prosím"custom made",a nechte nám vzkaz o tom, Poprsí ,Pas, Boky, Záda délka a Výška v cm.

♣♣ Přátelské připomenutí ♣♣:

Všechny baletní kostým jsou vyrobeny na zakázku a cyklus je 15 dní.Pokud potřebujete naléhavě, prosím, kontaktujte zákaznický servis. A doporučujeme vám vybrat DHL způsob dodání zboží, který bude trvat asi 3-7 dní.EMS logistiky přepravy dobu 7-15 dní.Čas potřebný pro ostatní dopravu logistiky metody je o 20-60 dní;můžete Si vybrat způsob dopravy podle svých potřeb.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, vítejte, kontaktujte nás. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti zákazníků.

Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Bez změny TUTU dekorace, barvy na tělo a tylu může být proměnlivé.Vítejte, kontaktujte nás pro více barev !

Velikost grafu

Masurements v CM .

Msurements v Inch .

Metoda Měření

Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!!

239 / kus /lot 1 210 / kus /lot 1 190 / ks /lot 1 240 / kus /lot 1 205 / kus /lot 1


  • Číslo Modelu: JN147B
  • Pohlaví: ŽENY
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Spandex
  • barva: bílá fialová
  • Velikost: Child
  • Značka: Akeylia